Понеділок, 12.17.2018, 10:58 PM
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

Власівська ЗОШ I-II ступенів Нововодолазької районної ради Харківської області

Роздiли сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Аналіз роботи за І семестр

Методична робота у І семестрі 2013/2014 навчального року здійснювалась відповідно до річного плану і була спрямована на виконання Законів України «Про загальну середню освіту», «Про освіту», «Про засади державної мовної політики», «Про позашкільну освіту», на підвищення кваліфікації вчителів, що передбачає систематичну колективну та індивідуальну діяльність, яка спрямована на впровадження в практику досягнень науки і професійної майстерності, інноваційних педагогічних технологій, ефективного педагогічного досвіду, на підвищення якості знань учнів з базових предметів, підвищення рівня позаурочної роботи з навчальних предметів, створення умов для оволодіння педагогами інноваційними методиками з метою підвищення результативності навчально-виховного процесу, продовження роботи щодо забезпечення охорони та зміцнення здоров’я дітей.

Для реалізації даної мети всі вчителі школи охоплені роботою в районних методичних об’єднаннях та ШМО класних керівників

Основними питаннями в організації методичної роботи були:

1. „Упровадження інновацій як засобів, механізмів розвитку освітніх систем: управлінських, методичних, навчально-виховних”.

2. „Забезпечення формування особистості учня на основі розвитку його творчих можливостей і самовдосконалення”

На засіданнях методичних об’єднань вивчався:

Курсову перепідготовку пройшла вчитель початкових класів Лук’янченко І.О.

У школі діє методичне об’єднання класних керівників, яке працює над методичною темою «Роль особистості класного керівника у формуванні творчого працездатного колективу». Робота здійснювалась за планом, згідно якого проведено 3 засідання. На засіданнях опрацьовано методичні рекомендації щодо ведення класних журналів, умови адаптації учнів 1 та 5 класів до навчання, напрямки виховної роботи, учнівського самоврядування, заходи на канікули, обговорювалися відкриті виховні години та виховні заходи, робота ради профілактики правопорушень, робота з попередження дитячого травматизму, оздоровлення дітей влітку. Особлива увага зверталася на морально-духовний розвиток особистості, військово-патріотичне виховання, збереження життя і здоров’я дітей, громадянське та родинне виховання.

Протягом семестру у школі проводилися загальношкільні батьківські збори та засідання батьківського комітету, де розглядалися питання щодо впровадження шкільної форми, попередження дитячого травматизму під час канікул та відповідальність батьків за збереження життя і здоров’я дітей, відвідування учнями навчальних занять, звіт громадського інспектора з охорони дитинства, поведінка учнів, організація навчально-виховного процесу. Школа тісно співпрацювала зі службою у справах дітей.

У подальшій роботі слід звернути увагу на роботу з дітьми девіантної поведінки, на індивідуальну роботу з батьками, на залучення батьків до участі у шкільних заходах, співпрацю з сільською бібліотекою, проведення семінарів для батьків.

Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018