Понеділок, 12.17.2018, 10:06 PM
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

Власівська ЗОШ I-II ступенів Нововодолазької районної ради Харківської області

Роздiли сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Про організацію роботи з охорони праці у 2013/2014 навчальному році

Власівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Нововодолазької районної ради
Харківської області

НАКАЗ______________ №_____

Про організацію роботи з охорони праці у 2013/2014 навчальному році

На виконання Законів України «Про освіту», «Про охорону праці», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 31.08.2001 № 616, «Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 № 563, «Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України» затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2006 року № 304, наказу відділу освіти Нововодолазької радержадміністрації від 01.08.2013 «Про організацію роботи з охорони праці та бепеки життєдіяльності в навчальних закладах району у 2013/2014 навчальному році», з метою забезпечення безпеки учасників навчально-виховного процесу закладу

НАКАЗУЮ:

1. Організовувати роботу закладу з питань охорони праці працівників, безпеки життєдіяльності учнів (вихованців) у відповідності до Типового положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.01 № 563.

2. Призначити відповідальним за організацію роботи з охорони праці, визначити функціональні обов’язки.

3. Відповідальному з охорони праці Мироненко З.В.:

3.1. Тримати на контролі стан безпеки учасників навчально-виховного процесу навчального закладу.

Постійно

3.2.Організовувати і проводити наради, конференції з охорони праці, безпеки життєдіяльності

Згідно плану роботи

3.3. Здійснювати зв'язок з органами виконавчої влади щодо запобігання травматизму серед учасників навчально-виховного процесу.

Постійно

3.4. Проводити широку роз’яснювальну роботу по забезпеченню безпеки праці працівників та навчання (виховання) учнів (вихованців) навчальних закладів через засоби масової інформації.

Протягом 2013/2014 н.р.

3.5. Призначити відповідальних за організацію роботи з охорони праці:

- в кабінеті хімії та біології – Немашкало Н.О.;

До початку нового навчального року

3.6. Своєчасно укладати колективний договір, що містить розділ охорони праці, безпеки життєдіяльності та забезпечувати його виконання.

3.7. Забезпечити проведення всіх видів інструктажів з охорони праці працівників та безпеки життєдіяльності учнів (Відповідно до положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України від 18.04.2006 року № 304).

Протягом 2013/2014 н.р.

3.8. Організувати роботу щодо розроблення та періодичного перегляду інструкцій з охорони праці для працівників та інструкцій з безпеки життєдіяльності для учнів (вихованців) (Відповідно до ДНАОП 0.00-4.15-98. «Положення про розробку інструкцій з охорони праці» затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 29.01.1998 № 9).

3.9. Постійно сприяти проведенню адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці в закладі.

3.10. Організувати проведення обов’язкових попередніх та періодичних медичних оглядів учасників навчально-виховного процесу.

Згідно вимог райСЕС

3.11. Своєчасно повідомляти відділ освіти (Гуляєву Я.С.) і організовувати розслідування нещасних випадків з учасниками навчально-виховного процесу.


4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи:

З.В. Мироненко

З наказом ознайомлені

Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018