Неділя, 01.26.2020, 3:45 PM
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний заклад

«Власівська гімназія Старовірівської сільської ради

Нововодолазького району Харківської області»

Роздiли сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Про підсумки проведення І етапу районної олімпіади серед учнів початкової школі

Власівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Нововодолазької районної ради
Харківської області

НАКАЗ______________ № 26

Про підсумки проведення І етапу районної олімпіади серед учнів початкової школи

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки,молоді та спорту України 22.09.2011 № 1099 Зареєстрованго в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056, з метою створення умов для раннього виявлення та розвитку обдарованих і здібних учнів початкових класів (3-4 класи), заохочення та стимулювання їх інтелектуальної ініціативи з 07 по 14 березня 2013 року у школі проводився І (шкільний) етап районних предметних олімпіад серед учнів початкових класів (далі - Олімпіади) з таких дисциплін:
- українська мова, математика (у третьому класі);
- українська мова, математика, Я і Україна (у четвертому класі).

Аналіз проведення І етапу олімпіади показав наступне: Українську мову у 3 класі з 9 учнів писали 8. Робота складалася з 6 тестових завдань, кількість балів – 20. Найбільше балів (13) набрала Гузенко Альона, найнижчу (5) – Мойсеєнко Дар’я. У роботі були допущені помилки: подовження приголосних звуків, запис слів в алфавітному порядку та наголос у словах, вибір висловів за різними ознаками.

Українську мову у 4 класі із 4 учнів робту писали 3. У роботі було 8 завдань, кількість балів – 15. Максимальну кількість балів (15) набрав Гвоздьов Павло, мінімальну (11) – Зарівний Микола. Діти допустили помилки під час виконання завдання на розпізнавання частин мови, підбір однокорінних слів, написання суфікса –ськ-, правопис ненаголошених голосних у коренях слів. Математику в 3 класі писали 8 учнів. Робота складалася з 9 завдань різних типів: тести, задачі, вирази, рівняння та завдання підвищеноїх складності. Максимальна кількість балів – 27. Найбільше балів (21) набрала Шило Анастасія, найменше (7) – Завада Євгенія. Діти допустили помилки під час розв'язування рівнянь на знаходження невідомолго дільника, під час запису розв'язання складеної задачі, при порядку виконання арифметмчних дій.

Математику у 4 класі писали 3 учні. Робота складалася із 6 завдань. Максимальна кількість балів – 19. Найбільшу кількість балів (19) набрав Гвоздьов Павло, найменшуу (8,5) – Зарівний Микола. Основні помилки, допущені дітьми у роботі, стосуються множення та ділення чисел, які закінчуються на нуль, додавання та віднімання виразів з буквенними даними.

Олімпіаду з предмету «Я і Україна» у 4 класі писали3 учні. У роботі було 9 завдань, максимальна кількість балів – 20. Найбільше балів (19) набрав Гвоздьов Павло, найменшу (16,5) – Зарівний Микола. Діти невірно вказували сторонни горизонту, допускали помилки в назвах материків та океанів, природних зон України.

За результатами здійсненого аналізу


НАКАЗУЮ:
  1. Проаналізувати підсумки проведення І етапу районної олоімпіади серед учнів початкових класів.
  2. Узагальнити матеріали проведення І етапу олімпіади.
  3. Вчителям початкових класів:
    1. Проаналізувати результати олімпіад у класах і обговорити на засідання ШМО вчителів початкових класів.
    2. Забезпечити проведення корекційної роботи з метою усунення прогалин у знаннях учнів.
    3. Забезпечити участь учнів-переможців у ІІ етапі районної олімпіади серед учнів початкових класів, який відбудеться 30, 31 березня та 6 квітня 2013 року.
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи: З.В. Мироненко

З наказом ознайомлені:
1. Микитченко Н.С.
2. Лук’янченко І.О.

Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020