Неділя, 01.26.2020, 1:50 PM
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Комунальний заклад

«Власівська гімназія Старовірівської сільської ради

Нововодолазького району Харківської області»

Роздiли сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Про підсумки роботи шкільних методичних обєднань у І сем. 2012-2013

Власівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Нововодолазької районної ради
Харківської області

НАКАЗ______________ №_____

Про підсумки роботи шкільних методичних обєднань у І семестрі 2012-2013 навчального року

Відповідно до річного плану роботи у школі діє два ШМО: початкових класів та класних керівників. ШМО класних керівників працює над темою “Роль особистості класного керівника у формуванні творчого працездатного колективу”. Робота проводилася згідно плану. Проведено три засідання, де обговорювалися питання щодо планування роботи класного керівника згідно програми „Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів” , про роботу Ради профілактики правопорушень, про впровадження інтерактивних форм і методів виховання, обговорювалися проблеми адаптації учнів 5 класу до навчання в основній школі. Зверталась увага на морально-духовний розвиток особистості, збереження життя і здоров’я дітей, попередження дитячого травматизму, соціальний захист дітей, опрацьовувалося питання щодо ведення класних журналів. Проводилися відкриті виховні заходи: свято, присвячене Дню визволення селища від німецько-фашистських загарбників (Лук’янченко І.О.), „Дарунки осені” (Немашкало Н.О.),, відкрита виховна година „Козацькому роду нема переводу” (Продан Р.Л.), відкритий захід гра „Найрозумніший”, узяли участь у районному конкурсі „Новорічна композиція”, На осінніх канікулах діти їздили на екскурсію до планетарію та океанаріуму м. Харкова. У школі проходили змагання з тенісу, переглядалися мультфільми, кінофільми, діти брали активну участь у різноманітних шкільних заходах та конкурсах.
Методичне об’єднання вчителів початкових класів працює над методичною темою “Впровадження в навчально-виховний процес молодших школярів інноваційних педагогічних технологій як засіб становлення особистості та підвищення якості знань та рівня вихованості учнів відповідно до державних стандартів”. Протягом І семестру відбулося три засідання, де обговорювалися навчальні програми, підручники, інноваційні форми і методи навчання, Державний стандарт початкової освіти, підготовка до школи дітей старшого дошкільного віку, взаємо відвідування уроків, рівень навчальних досягнень учнів початкових класів.
Виходячи з вищевказаного,
НАКАЗУЮ:

  1. Керівнику ШМО класних керівників:
    1. У подальшій роботі ШМО класних керівників більше уваги звернути на роботу з дітьми девіантної поведінки, на індивідуальну роботу з батьками, моральне і фізичне виховання учнів, співпрацю з бібліотекою, залучати батьків до участі у різних заходах.
  2. Керівнику ШМО вчителів початкових класів:
    1. Здійснити моніторинг рівня навчальних досягнень учнів з базових дисциплін.
    2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи: З.В. Мироненко

З наказом ознайомлені:
1. Продан Р.Л.
2. Лук’янченко І.О.

Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020