Понеділок, 12.17.2018, 9:41 PM
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

Власівська ЗОШ I-II ступенів Нововодолазької районної ради Харківської області

Роздiли сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Про підсумки виконання плану основних заходів цивільного захисту школи у 2012-2013

Власівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Нововодолазької районної ради
Харківської області

НАКАЗ______________ №_____

Про підсумки виконання плану основних заходів цивільного захисту школи у 2012 році та завдання на 2013 рік

Виконуючи директивні вказівки Міністерства НС України, організаційні вказівки з ЦЗ (цивільного захисту) управлінь, заклад основну увагу зосереджував на виконання плану основних заходів підготовки ЦЗ, підвищення якості навчання учнів і складу вчителів, способів захисту від шкідливих впливів у різноманітних надзвичайних ситуаціях, забезпечення їхньої готовності до негайного реагування на НС техногенного та природничого характеру та дій з ліквідації наслідків останніх.
План основних заходів ЦЗ на 2012 рік в основному виконаний. Програма навчання учнів з питань ЦЗ і безпеки життєдіяльності виконана повністю. Створено штаб ЦЗ, невоєнізовані та інші формування ЦЗ, розроблена документація з питань ЦЗ. З метою підвищення якості підготовки з ЦЗ, усунення виявлених недоліків
НАКАЗУЮ:

 1. Головним завданням ЦЗ закладу на 2013 рік вважати забезпечення ефективного цивільного захисту населення і територій шляхом своєчасного прогнозування аварій та катастроф техногенного і природничого характеур і запобігання їм, оперативного реагування на них, швидкої ліквідації наслідків НС у різних обставинах, що можливо за умов високої готовності сил ЦЗ до відповідних дій.
  Основні зусилля штабу зосередити на:
  - своєчасному виявленню передумов виникнення НС і негайному їх усуненню;
  - своєчасному плануванні заходів і дій сил ЦЗ в разі виникнення НС;
  - вдосконалення системи оповіщення й інформування співробітників і учнів навчального закладу про загрозу виникнення НС;
  - формуванні у населення умінь користуватися індивідуальними та колективними засобами захисту та правильно діяти в разі виникнення НС;
 2. Навчання співробітників та учнів навчального закладу з ЦЗ здійснювати з урахуванням обстановки, яка може скластися в разі виникнення НС техногенного, природного та військового характеру.
  1. Навчання керівного складу та командирів невоєнізованих формувань (НФ) здійснювати під час проведення місячника ЦЗ, дня ЦЗ й об’єктивного тренування.
  2. Навчання особового складу невоєнізованих формувань проводити за 15-годинною програмою в період планового навчанння з ЦЗ та БЖД , на позакласних заняттях та в період проведення об'єктивного ренування під керівництвом командирів НФ ЦЗ.
  3. Викладацький склад навчати за 12- годиною программою в групі НШ ЦЗ й удосконалювати знання педагогів з питань ЦЗ під час проведення ЦУЗ.
  4. Робітників, що не входять до складу невоєнізованих формувань, навчати за 12-годинною програмою.
  5. Учнів навчати з основ ЦЗ та БЖД згідно з программою Міністерства освіти і науки України.
 3. Штабу ЦЗ (Заріченцю О.М.. Шапталі М.О.) до 31 січня 2013 року завершити планування заходів і розробку документації з ЦЗ на 2013 рік.
 4. Навчальний рік у системі ЦЗ почати 14 січня і закінчити 31 грудня 2013 року. Межі навчального року для учнів визначити згідно з програмами Міністерства освіти і науки України.
 5. Наказ довести до відома працівників школи до 14 січня 2013 року.

Директор школи: З.В. Мироненко

З наказом ознайомлені:
1. Микитченко Н.С.
2. Лук’янченко І.О.
3. Продан Р.Л.
4. Немашкало Н.О.
5. Горбатенко С.А.
6. Пічка О.В.
7. Шаптала М.О.
8. Заріченець О.М.
9. Ріпка Т.П.

Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018