Понеділок, 12.17.2018, 9:41 PM
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

Власівська ЗОШ I-II ступенів Нововодолазької районної ради Харківської області

Роздiли сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Про стан викладання правознавства

Власівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Нововодолазької районної ради
Харківської області

НАКАЗ______________ № 28

Про стан викладання правознавства

Згідно з перспективним планом адміністративного контролю за якістю викладання та рівня навчальних досягнень учнів протягом лютого-березня у школі проводилась тематична перевірка стану викладння правознавства у 9 класі.

Правознавство викладає учитель історії Продан Раїса Леонтіївна, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж – 33 роки.

Програма курсу правознавства сприяє виконанню одного з найважливіших завдань – підготовці учнів до життя, набуттю ними навичок правомірної поведінки, пошуку шляхів вирішення життєвих ситуацій відповідно до норм права, вихованню потреби співставляти свою поведінку з вимогами законів Української держави.

З метою реалізації плану контрольно-аналітичної діяльності були відвідані уроки правознавства, документація вчителя, проведено зрізову контрольну роботу. У результаті слід відзначити, що на уроках учитель знайомить учнів з основами теорії державно-правових явищ і на цьому грунті формує уявлення про державно-правові реалії України, учить користуватися правовими актами та юридичною літературою, виховує впевненість у необхідності дотримання правових норм, непримиренності до протиправної поведінки.

Відвідані уроки свідчать про те, що Раїса Леонтіївна не завжди дотримується системності викладання. Уроки проводить на достатньому або середньому рівнях. Не завжди раціонально використовує час на уроці, не виділяє головне у темі, не вимагає повних відповідей на питання, оцінювання учнів не коментується. Документація ведеться чітко, учитель завжди має поурочний план. Зрізова контрольна робота, яку учні писали 26 березня 2013 року, показала такі результати:

Кількість учнів

(усього/писало)

РІВНІ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ

початковий

середній

достатній

високий

К-сть

%

К-сть

%

К-сть

%

К-сть

%

6/5

-

-

2

40

2

40

1

20

Під час виконання контрольної роботи учні, в основному, справилися із завданнями, які стосуються виконання тестових завдань. Складнішим було завдання на складання таблиці чи схеми. Терміни діти пояснюють своїми словами, не вдаючись до чітких визначень. Порівняно з результатами І семестру на одного учня збільшилась кількість учнів з середнім рівнем знань.

У зв’зку з вищезазначеним


НАКАЗУЮ:
  1. Учителю Продан Р.Л.:
    1. Більше уваги приділяти розвитку в учнів умінь аналізувати, висловлювати судження, робити висновки, давати оцінку правовим явищам і процесам.
    2. Активізувати впровадження інноваційних форм і методів навчання.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи: З.В. Мироненко

З наказом ознайомленa:
Продан Р.Л.

Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018